Event 1  Boys 200 Yard Medley Division A Relay Division A
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jericho  'A'                                      1:45.12    1:46.11        
     1) Jordan Solomon SR               2) Didi Peng FR                   
     3) Joseph Na SO                    4) Alex Wu SR                     
                  27.77       57.87 (30.10)     1:23.28 (25.41)     1:46.11 (22.83)
  2 Syosset  'A'                                      1:49.25    1:47.86        
     1) Andy Lee SO                     2) Yalim Okkan SR                 
     3) Milan Podrecca SR               4) Kevin Flannery JR              
                  29.61       58.98 (29.37)     1:24.85 (25.87)     1:47.86 (23.01)
  3 Sewanhaka  'A'                                    1:49.66    1:50.40        
     1) Nicholas Spinella JR            2) Daniel Caceres SR              
     3) Thomas Mauro JR                 4) Jaime Bautista JR              
                  25.03       56.97 (31.94)     1:23.38 (26.41)     1:50.40 (27.02)
  4 Cold Spring Harbor  'A'                           1:50.73    1:50.90        
     1) Tim Genovese FR                 2) Will Wendt SO                  
     3) Eric Heinemann SO               4) James Hogg JR                  
                  28.51     1:00.37 (31.86)     1:27.04 (26.67)     1:50.90 (23.86)
  5 Manhasset  'A'                                    1:51.47    1:51.27        
     1) Michael Yee SR                  2) Brian Tam SR                   
     3) Max Smitham SR                  4) Paul Faglione SR               
                  29.80     1:00.61 (30.81)     1:26.86 (26.25)     1:51.27 (24.41)
  6 Port Washington  'A'                              1:54.13    1:54.51        
     1) Ivan Bandovic JR                2) Steven Smith JR                
     3) Bob Ferris SR                   4) Tommy Jester JR                
                  28.59     1:02.14 (33.55)     1:29.75 (27.61)     1:54.51 (24.76)
  7 Garden City  'A'                                  1:59.68    1:58.21        
     1) Steven Jozkowski SO             2) Joesph Lozano 7                
     3) Chris Ajemian JR                4) Francis Caponegro FR           
                  29.59     1:03.58 (33.99)     1:31.15 (27.57)     1:58.21 (27.06)