Event 2  Boys 200 Yard Freestyle Division A Division A
===============================================================================
        2:13.63  SEC
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lowell Nickey             JR Cold Spring          1:48.39    1:49.02 SEC    
                  25.56       53.15 (27.59)     1:21.48 (28.33)     1:49.02 (27.54)
  2 Kevin Cheng               SR Jericho              1:59.50    1:55.23 SEC    
                  26.37       55.52 (29.15)     1:25.19 (29.67)     1:55.23 (30.04)
  3 Kevin Wu                  JR Jericho              1:56.24    1:59.51 SEC    
                  26.30       55.70 (29.40)     1:26.82 (31.12)     1:59.51 (32.69)
  4 Sean Haghighi             JR Jericho              2:01.00    2:00.97 SEC    
                  27.30       57.48 (30.18)     1:29.16 (31.68)     2:00.97 (31.81)
  5 Scott Holtzman            SO Syosset              2:01.37    2:02.60 SEC    
                  27.61       58.13 (30.52)     1:30.75 (32.62)     2:02.60 (31.85)
  6 Daniel Caceres            SR Sewanhaka            2:04.93    2:02.74 SEC    
                  28.37       59.01 (30.64)     1:31.95 (32.94)     2:02.74 (30.79)
  7 Brendan Logan             SO Garden City          2:06.45    2:02.80 SEC    
                  27.79       58.35 (30.56)     1:31.19 (32.84)     2:02.80 (31.61)
  8 Matthew Finnegan           8 Garden City          2:07.50    2:03.48 SEC    
                  27.68       59.09 (31.41)     1:31.27 (32.18)     2:03.48 (32.21)
  9 Stephen Cobos             SR Manhasset            2:07.71    2:07.61 SEC    
                  29.23     1:01.06 (31.83)     1:34.57 (33.51)     2:07.61 (33.04)
 10 Garrett Imbrenda          SR Garden City          2:13.79    2:09.57 SEC    
                  29.93     1:02.35 (32.42)     1:35.33 (32.98)     2:09.57 (34.24)
 11 Michael Sullivan           7 Garden City          2:19.16    2:10.20 SEC    
                  31.18     1:04.29 (33.11)     1:37.91 (33.62)     2:10.20 (32.29)
 12 Jason Moss                SO Port Washington      2:09.07    2:10.56 SEC    
                  29.54     1:02.89 (33.35)     1:37.02 (34.13)     2:10.56 (33.54)
 13 Ty Louis                  SR Manhasset            2:16.66    2:11.17 SEC    
                  30.50     1:04.12 (33.62)     1:38.34 (34.22)     2:11.17 (32.83)
 14 David Ackerman            FR Jericho              2:14.66    2:11.31 SEC    
                  30.06     1:04.10 (34.04)     1:39.13 (35.03)     2:11.31 (32.18)
 15 Matthew Epstein           JR Port Washington      2:10.14    2:11.42 SEC    
                  30.07     1:03.91 (33.84)     1:38.83 (34.92)     2:11.42 (32.59)
 16 Danny Sack                FR Syosset                   NT    2:19.01        
                  30.04     1:05.21 (35.17)     1:42.76 (37.55)     2:19.01 (36.25)
 17 Josh Wu                   JR Syosset                   NT    2:19.79        
                  28.72     1:01.21 (32.49)     1:38.81 (37.60)     2:19.79 (40.98)
 18 John Gold                 JR Manhasset            2:25.93    2:20.54        
                  30.60     1:05.70 (35.10)     1:43.14 (37.44)     2:20.54 (37.40)
 19 Bobby Carrozzo            FR Manhasset            2:33.00    2:26.67        
                1:07.96   2:26.67 (1:18.71)                                        
 20 Kevin Brethel             SO Sewanhaka            2:35.59    2:40.56        
                  33.36     1:12.17 (38.81)     1:57.28 (45.11)     2:40.56 (43.28)
 21 Charles Beach             JR Cold Spring          2:05.13    2:47.65        
                  36.14     1:16.53 (40.39)     2:00.88 (44.35)     2:47.65 (46.77)
 22 Nick Pietrantonio         SR Port Washington           NT    3:30.78        
                  42.25     1:36.86 (54.61)   3:30.78 (1:53.92)