Event 1  Boys 200 Yard Medley Division A Relay
===============================================================================
NYSPHSAA Rec:   1:33.83        2014 Ithaca                                     
                         F Moheed   N Frost Clapp   R Nicholson F Schickel 
Section VIII:   1:36.63        2012 Great Neck South                           
                         S.Mo, B.Ching, P.Yang, D.Mo                       
                1:33.83  AA
                1:35.43  AC
                1:40.67  NYS
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Syosset                                     1:39.28    1:42.82         48  
     1) Sungchan-Chris Kwak SR          2) James Wun JR                   
     3) Alec Eng SO                     4) Kevin Lin SR                   
                  26.56       54.20 (27.64)     1:20.16 (25.96)     1:42.82 (22.66)
  2 Sewanhaka                                   1:46.24    1:44.74         42  
     1) Timothy Yeung FR                2) John Hurley SR                 
     3) Adrian Chan JR                  4) Jake Ang FR                    
                  29.47       57.85 (28.38)     1:22.46 (24.61)     1:44.74 (22.28)
  3 Levittown-East Meadow                       1:47.00    1:46.01         40  
     1) Hans Lim FR                     2) Min Chun FR                    
     3) Alex Byrne SO                   4) Justin Lopez FR                
                  26.45       55.38 (28.93)     1:22.18 (26.80)     1:46.01 (23.83)
  4 Wantagh                                     1:50.08    1:52.69         38  
     1) William Goehringer SR           2) Dylan White SR                 
     3) Andrew Diano 7                  4) Alex Charkowick SO             
                  28.03     1:00.19 (32.16)     1:28.51 (28.32)     1:52.69 (24.18)
  5 Hicksville                                  1:53.80    1:54.96         36  
     1) Ethan Dong FR                   2) Chris Kim SO                   
     3) Jason Yang SR                   4) Dhanush Sivasankasan FR        
                  27.30     1:03.61 (36.31)     1:29.39 (25.78)     1:54.96 (25.57)
  6 Cold Spring Harbor                          1:53.97    1:55.89         34  
     1) Kevin Yao SR                    2) Robert Monti SR                
     3) Oscar Como SR                   4) Nicholas Tesoriero SR          
                  26.81     1:01.90 (35.09)     1:29.59 (27.69)     1:55.89 (26.30)
  7 Massapequa                                  1:47.40    1:56.47         32  
     1) Trevor Dawideit SR              2) Michael Cowan JR               
     3) Michael Falcone 8               4) Tim Nealon SR                  
                  31.26     1:04.47 (33.21)     1:32.14 (27.67)     1:56.47 (24.33)
  8 Uniondale                                   2:01.39    2:01.01         30  
     1) Xavier Saldivar FR              2) Dylan Donaldson FR             
     3) Pedro Perez SR                  4) Zion Sandy SO                  
                  31.76     1:05.09 (33.33)     1:34.70 (29.61)     2:01.01 (26.31)