Event 1  Boys 200 Yard Medley Division A Relay
===============================================================================
NYSPHSAA Rec: N 1:33.83        2014 Ithaca                                     
                         F Moheed   N Frost Clapp   R Nicholson F Schickel 
Section VIII: S 1:36.63        2012 Great Neck South                           
                         S.Mo, B.Ching, P.Yang, D.Mo                       
                1:33.53  AA
                1:35.18  AC
                1:40.67  NYS
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 South Side-Lynbrook                         1:40.85    1:36.44SNYS     48  
     1) Ryan Davidoff SO                2) Timothy Marski SR              
     3) Kyle Bergin SR                  4) Daniel Dalrymple SO            
                  24.58       50.07 (25.49)     1:13.63 (23.56)     1:36.44 (22.81)
  2 Garden City                                 1:42.44    1:39.10 NYS     42  
     1) Jake Newmark SO                 2) John Protano JR                
     3) Liam Gaffney JR                 4) Kieran Brown SR                
                  24.59       51.42 (26.83)     1:16.53 (25.11)     1:39.10 (22.57)
  3 Long Beach                                  1:42.02    1:42.90         40  
     1) Troy Morris SR                  2) Elias Richter FR               
     3) Ryan Aroesty JR                 4) Aidan Kennedy JR               
                  27.08       56.24 (29.16)     1:19.80 (23.56)     1:42.90 (23.10)
  4 Bellmore-Merrick                            1:44.05    1:44.57         38  
     1) Zachary Ciriaco JR              2) Chandler Tucker SR             
     3) Patrick Boyle SR                4) Jake Marks SR                  
                  27.13       55.16 (28.03)     1:20.07 (24.91)     1:44.57 (24.50)
  5 Great Neck North                            1:46.35    1:46.17         36  
     1) Nilesh Ganguli JR               2) Brian Tsai SO                  
     3) Jonathan Kirshner JR            4) Wellington Chen SO             
                  27.18       56.00 (28.82)     1:23.16 (27.16)     1:46.17 (23.01)
  6 Hewlett                                     2:03.80    2:04.21         34  
     1) Rishi Wadgaonkar JR             2) Daniel Maor JR                 
     3) Gabriel Shilman SO              4) Alex Noble FR                  
                  32.20     1:07.21 (35.01)     1:37.77 (30.56)     2:04.21 (26.44)
  7 Hicksville                                  1:56.00    2:05.51         32  
     1) Andrew Defarias SO              2) Chris Kim JR                   
     3) Brian Binetti JR                4) Cesar Adames JR                
                  37.02       56.52 (19.50)     1:12.38 (15.86)     2:05.51 (53.13)
  8 North Shore                                 1:58.39    2:06.74         30  
     1) Andrew Turquie SO               2) Robert Brown FR                
     3) Joshua Chou SO                  4) Robert Plotka SR               
                  31.17     1:07.33 (36.16)     1:38.57 (31.24)     2:06.74 (28.17)
  9 Bethpage                                    2:17.90    2:28.46         28  
     1) Joseph Horowitz SO              2) Maxwell Verrelli FR            
     3) Andy Mandolese FR               4) Andrew Lynch SR                
                  41.34     1:20.41 (39.07)     1:58.41 (38.00)     2:28.46 (30.05)